Dezinfekcinis skystis DEZON 0,72L
Dezinfekcinis skystis DEZON 0,72L

Dezinfekcinis skystis DEZON 0,72L

Dezinfekcinis skystis DEZON etanolio pagrindu. DEZON yra asmens higienos dezinfekantas.. Skaityti plačiau
9,08 €
Su PVM

Likučiai parduotuvėse

  • Algrima sandėlis
  • Savanorių pr. 163, Kaunas
  • Šilutės pl. 2, Klaipėda
  • Panerių g. 39, Vilnius
Konsultuokitės su profesionalu!
Rima Končienė
Darbo rūbų ekspertė

Prekės aprašymas

Dezinfekcinis skystis DEZON 0,72L etanolio pagrindu. DEZON yra asmens higienos dezinfekantas, neskirtas tiesioginiam žmonių naudojimui, ir maisto srities dezinfekantas (1, 2 ir 4 tipo biocidas). Higieninei rankų dezinfekcijai; mažiems paviršiams greitai dezinfekuoti asmens sveikatos priežiūros įstaigose (procedūriniuose kabinetuose, odontologijos klinikose ir kt.) bei maisto pramonės ir viešojo maitinimo įmonėse. DEZON baktericidiškai, fungicidiškai, virucidiškai ir tuberkuliocidiškai aktyvus dezinfekantas.

Naudojimo instrukcija:

  • Higieninė rankų dezinfekcija - į delną įpilti 3 ml produkto, masažuojant įtrinti į odą, rankos turi būti drėgnos 30 sek. Po dezinfekcijos odos nuplauti nereikia.
  • Paviršių dezinfekcija - švarius paviršius, įrenginius, įrankius ar jų dalis iš 30 cm atstumo apipurkšti DEZON arba valyti sudrėkinta švaria servetėle, kad paviršius pilnai sudrėktų. Išpurkšti ne daugiau kaip 50 ml/ m². Ekspozicijos laikas priklausomai nuo užterštumo 5 – 15 min. Įrankių ir paviršių po dezinfekcijos nuplauti nereikia.

Specifikacija

Kiekis pakuotėje
0,72 L

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Dezinfekcinis skystis DEZON 0,72L

Dezinfekcinis skystis DEZON 0,72L

9,08 €