meniu

Apie mus

UAB "ALGRIMA" jau nuo 1993 metų kryptingai vysto savo veiklą asmeninių apsaugos priemonių, darbo rūbų prekybos ir gamybos srityse. Kuria, modeliuoja, gamina ir prekiauja aukščiausios kokybės darbo rūbais, atitinkančiais Lietuvos bei Europos Sąjungos standartų reikalavimus.

Atlieka daugelį reklaminės spaudos darbų šilkografinė ir termo spauda bei siuvinėjimas ant darbo ir laisvalaikio rūbų, tekstilės, sportinės aprangos ir kitų gaminių.

Oficialiai atstovauja Lietuvoje FE.ENGEL, 3M, DIADORA UTILITY, TOWORKFOR, PROS, SHOWA, SPARCO, DEERHUNTER ir kitus prekinius ženklus.

Darbo drabužiai - Jūsų įmonės veidas!

Jums užtenka pasidalinti savo poreikiais, mintimis ar vizijomis, kaip turite atrodyti bei kuo turite būti aprūpinti, o UAB "ALGRIMA" atliks visą likusį darbą. Profesionalus ir draugiškas kolektyvas visada atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, patenkins visus Jūsų įmonės lūkesčius bei pasiūlys geriausią kainos ir kokybės santykį.

Įmonės siekius ir požiūrį į veiklą atspindi įgytas sertifikatas, patvirtinantis, kad UAB „Algrima“ vadybos sistema atitinka ISO 9001:2015 standarto reikalavimus.